Videoherna a muzeum arkádových automatů Aréna

Fanouškům her vstup přikázán!!!

Tuto neděli jsme se rozhodli navštívit muzeum a videohernu Arkádových automatů v Červeném Újezdu a bez rozmyslu ji každému doporučuji navštívit. Sám chystám velký comeback, protože i když vstup není časově omezen, nestihl jsem toho opravdu hodně… motorky ,flipra atd..


Pro pamětníky toto hráčské doupě představuje úžasný retro zážitek – návrat v čase o minimálně 15 let. Rázem jsem se  v duchu ocitl v paláci kultury v Praze kde byla instalovaná herna čítající desítky automatů různých typů „hvězdné války, motorky ,buginy a další nám pařmenům jistě známé arkádovky.

Mimo jiné jedna z nejoblíbenějsích her XYBOTS, která se objevila i v herně arcadehry, osobně jsem ji věnoval opravdu velkou pozornost. Nakonec bych ještě dodal, že je tam vše zařízené stylově a pro pohodlí hráčů, parkoviště přímo u budovy, udržovaný vstup, pohodlné posezení uvnitř, vychazené pití od příjemné obsluhy, ale jedno mínus jsem přece jen našel…

Pokud čekáte na kamarády venku, tak si prostě nesednete! Snad se to s příchodem jara změní. Nakonec snad ještě dodám, že jsme se přímo na místě rozhodli že to stojí za to, a že se tam ještě minimálně jednou musíme vrátit a podrobně vše prošmejdit.

Takže příšte přes mířidla a zdar

Pro EDS.cz napsal HaXnA

p.s. ještě pro vás připravuju reportážní video 🙂